Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

|Başlık Sayısı :1981| Mesaj Sayısı:3050|

PortalAnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Shumpert Ataman'ı övdü

YazarMesaj
Mali090
Yardımcı Üye
ѕüρєя üує
Yardımcı Üyeѕüρєя üує
Mali090

Erkek Mesaj Sayısı : 364
İş/Hobiler : Spor
Lakap : Mali
<FONT color=red><B>Dikkat</FONT> : <div align="center"><span><marquee><font color="#00ccff"><strong>Dikkat: Turk Forumzen Bağımlılık Yapabilir !!</strong></font> </marquee></span></div>
<center><B><fieldset>Takım : Shumpert Ataman'ı övdü Galata10
Ruh Hali : Shumpert Ataman'ı övdü Asik10
<br><FONT color=FFA500><B>Başarı :
Shumpert Ataman'ı övdü Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Shumpert Ataman'ı övdü Right_bar_bleue

<FONT color=#00ccff><B>Güçlülük</FO :
Shumpert Ataman'ı övdü Left_bar_bleue24 / 10024 / 100Shumpert Ataman'ı övdü Right_bar_bleue

<FONT color=#008000><B>Aktiflik</FO :
Shumpert Ataman'ı övdü Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Shumpert Ataman'ı övdü Right_bar_bleue

<br><FONT color=#ffff33><B>İLETİ : Kişisel İletinizi Girin

Shumpert Ataman'ı övdü Empty
MesajKonu: Shumpert Ataman'ı övdü   Shumpert Ataman'ı övdü Icon_minitimePtsi Mart 03, 2008 6:59 am

Shumpert Ataman'ı övdü

Beko Basketbol Ligi'nin lideri Beşiktaş Cola Turka'nın ABD'li oyuncusu Preston Anthony Shumpert, siyah-beyazlı takıma gelmesindeki en önemli etkenin antrenör Ergin Ataman olduğunu söyledi.

Shumpert, Beşiktaş Dergisi'nin Mart ayı sayısında yer alan röportajında, siyah-beyazlı takıma transferiyle ilgili olarak, ''Sezon başında Beşiktaş'tan teklif geldi. Kabul etmemin en büyük nedeni Ergin Ataman'ın bu takımın başında olmasıydı. Çünkü kariyerini İtalya'dan biliyorum ve ne kadar başarılı olduğu ortada. Daha sonra Beşiktaş'ın transfer ettiği diğer isimler imza attıkça, bu kadroyla kesinlikle başarılı olacağımızı düşündüm ve ben de bu takıma dahil olmak istedim'' şeklinde konuştu.

Şampiyonluk şansları ile ilgili bir soruya da Shumpert, ''Şimdiye kadar oynadığımız iyi basketbolu kesinlikle devam ettirmeliyiz. Özellikle play-off'lara kadar olan sürecin sonunda oynayacağımız maçlar kaderimizi etkileyecek. Eğer o zaman da aynı performansı gösterirsek, sıralama açısından play-off'lar adına büyük avantaj elde etmiş oluruz'' dedi.

Bazı otoritelerin Beşiktaş'ın ULEB Kupası'nı kazanmasının lig şampiyonluğundan daha kolay olduğu görüşünde olduklarının belirtilmesi üzerine Shumpert, ''Açıkçası bilemiyorum, çünkü bunu şimdiden söylemek çok zor. İki kupayı da kazanmak çok zor. Hatta sezon sonuna doğru işler bizim için daha da zorlaşacak. Ama biz bunu düşünmek yerine, daha iyi çalışıp daha etkili basketbol oynayabilmeye yoğunlaşıyoruz'' diye konuştu.

Shumpert, siyah-beyazlı taraftarlara da değinerek, ''Taraftarlarımız muhteşem. Deplasmandaki maçlarımıza bile geliyorlar. Bu durumdan gerçekten çok memnunum. Sahaya çıktığım zaman amacım hem iyi oynamak hem de kazanmak olduğu için yüreğimi ortaya koymak zorundayım. Taraftarlarımız da bunun farkındaysa ne mutlu bana'' diyerek sözlerini tamamladı.

Shumpert Ataman'ı övdü
1 sayfadaki 1 sayfası