Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

|Başlık Sayısı :1981| Mesaj Sayısı:3050|

PortalAnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Pardus 2oo7 + Kurulumu[Resimli anlatım]

YazarMesaj
Bactry
ADMİN
ADMİN
Bactry

Erkek Mesaj Sayısı : 1774
İş/Hobiler : Web Dizayn
Lakap : Bactry
<FONT color=red><B>Dikkat</FONT> :
Dikkat: Turk Forumzen Bağımlılık Yapabilir !!

<center><B><fieldset>Takım : Pardus 2oo7 + Kurulumu[Resimli anlatım] Galata10
Ruh Hali : Pardus 2oo7 + Kurulumu[Resimli anlatım] Delibo10
<br><FONT color=FFA500><B>Başarı :
Pardus 2oo7 + Kurulumu[Resimli anlatım] Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Pardus 2oo7 + Kurulumu[Resimli anlatım] Right_bar_bleue

<FONT color=#00ccff><B>Güçlülük</FO :
Pardus 2oo7 + Kurulumu[Resimli anlatım] Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Pardus 2oo7 + Kurulumu[Resimli anlatım] Right_bar_bleue

<FONT color=#008000><B>Aktiflik</FO :

<br><FONT color=#ffff33><B>İLETİ : ЯΘCЌΣЯ-*

Pardus 2oo7 + Kurulumu[Resimli anlatım] Empty
MesajKonu: Pardus 2oo7 + Kurulumu[Resimli anlatım]   Pardus 2oo7 + Kurulumu[Resimli anlatım] Icon_minitimeCuma Mart 07, 2008 5:29 am

Pardus 2oo7 + Kurulumu[Resimli anlatım] Pardus-01

Pardus önyükleyicisi ile kurulum için donanımınıza en uygun seçeneği seçebilir, hafıza testi yapabilir ya da sabit diskinizde bulunan bir yükleyiciyi çağırabilirsiniz.

Pardus 2oo7 + Kurulumu[Resimli anlatım] Pardus-02

Bu ekranı görüyorsanız demektir ki, YALI çalışmaya başladı, kısa süre sonra kurulum konusunda tercihlerinizi sormaya başlayacak...

Pardus 2oo7 + Kurulumu[Resimli anlatım] Pardus-03

Pardus'u kullanmak için Genel Kamu Lisansı'nı onaylamalısınız. Lisans metnini bu pencerede okuyabilirsiniz

Pardus 2oo7 + Kurulumu[Resimli anlatım] Pardus-04

Bu aşamada CD'den sisteminize yüklenecek olan dosyaların bütünlüğünü, yani CD'nin doğru basılıp basılmadığını kontrol edebilirsiniz.

Pardus 2oo7 + Kurulumu[Resimli anlatım] Pardus-05

Bu adımda bilgisayarınızın klavye haritasını seçip anında deneyerek doğru çalışıp çalışmadığını da kontrol edebilirsiniz...

Pardus 2oo7 + Kurulumu[Resimli anlatım] Pardus-06

Disk bölümlendirme aracını nasıl kullanacağınıza karar vereceğiniz aşamaya vardınız. Veri kaybetmemek için açıklamayı çok dikkatli okuyun!

Pardus 2oo7 + Kurulumu[Resimli anlatım] Pardus-07

Diskinizi kendiniz bölümlendirmeyi tercih ederseniz, YALI sizi, disklerinizi listeleyen bu ekrana getirecektir.

Pardus 2oo7 + Kurulumu[Resimli anlatım] Pardus-08

En az bir disk bölümünü Pardus sistem dosyalarına ayırmanız gerekir. Kullanıcı dosyaları için ayrı bölüm ayırırsanız yedeklemesi kolay olabilir.

Pardus 2oo7 + Kurulumu[Resimli anlatım] Pardus-09

Diskinizin biçimlendirilmesi (format) büyüklüğüne ve bilgisayarınızın hızına bağlı olarak bir kaç dakika sürebilir, işlemi disk ışığından takip edebilirsiniz

Pardus 2oo7 + Kurulumu[Resimli anlatım] Pardus-10

Sisteminize Pardus'u kurmaya fiilen başladınız. Paketlerin kopyalanması on dakika ya da disk ve işlemci hızlarınıza bağlı olarak biraz daha uzun sürebilir.

Pardus 2oo7 + Kurulumu[Resimli anlatım] Pardus-11

Paketler kopyalandıktan sonra sisteminize uygun şekilde yapılandırılırlar. Bu işlem de bir kaç dakika sürecektir...

Pardus 2oo7 + Kurulumu[Resimli anlatım] Pardus-12

Artık Pardus sisteminize kuruldu. Şimdi kullanmaya başlamak için son bir kaç soruya yanıt vermelisiniz. Yetkili kullanıcınızın parolası ne olmalı?

Pardus 2oo7 + Kurulumu[Resimli anlatım] Pardus-13

Şimdi de bilgisayarı düzenli kullanacak bir kullanıcı tanımlamalısınız. Root kullanıcısı ile gündelik işlerin yapılması güvenlik açısından doğru değildir.

Pardus 2oo7 + Kurulumu[Resimli anlatım] Pardus-14

Bu aşamada sistem yükleyicisini nereye yüklemeniz gerektiğine karar vermelisiniz. Bir fikriniz yoksa MBR en doğru tercihtir.

Pardus 2oo7 + Kurulumu[Resimli anlatım] Pardus-15

Kurulumu başarıyla tamamladınız. CD'yi çıkarıp bilgisayarınızı baştan başlatabilirsiniz..

Download Pardus 2007
http://turk.forumzen.com

Pardus 2oo7 + Kurulumu[Resimli anlatım]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-