Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

|Başlık Sayısı :1981| Mesaj Sayısı:3050|

PortalAnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kapalı devre yayını olan lojmanda plazma & LCD tercihi?

YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

Kapalı devre yayını olan lojmanda plazma & LCD tercihi? Empty
MesajKonu: Kapalı devre yayını olan lojmanda plazma & LCD tercihi?   Kapalı devre yayını olan lojmanda plazma & LCD tercihi? Icon_minitimePtsi Şub. 18, 2008 7:48 am

arkadaşlar yaklaşık 2000-2500 kişiye yayın veren bir fabrikanın lojmanında oturuyorum. ve normal antensiz olarak sat yayınlarınının hepsini olmasada bir bölümünü (lig tv'de var!) izlememize imkan veren yetkililere ne kadar teşekkür etsem azdır.

ben Plazma veya lcd almak istiyorum. lojmanda yaşayan 3 kişiye sorduğumda 3/3 bir yanıt aldım ve 3ü'DE LCD almış. Oysaki benim kafamda hep Plazma vardı ve halen var.(sadays 'ın tavsiyeleri de plazma yönünde idi)
bugün gittiğim bir arkadaş da vestel lcd almış ve normal kapalı devre yayını ile gayet iyi görüntü almış.ama forumda bana sadays abi de dahil hayal kırııklığı yaşarsın digital yayın alamazsan demişti. ama gördüğüm şekliyle lojmandaki bir dairede görüntü antensiz vestel LCD'de gayet başarılı idi.

Problem1) Ben Plazmayı bu kapalı devre yayınları veren lojmanda almayı düşünüyorum. Amacım bu sat yayınlarını (Özellikle Lig TV VE Hafta içi dizileri ve bazende DVD'den film izlemek) amacıyla almak istiyorum.LCD mi alayım PLAZMA MI?

Problem2) hafta içi 5 gün çalıştığım için Tv sadece akşam 18:00-24:00 arası açık kalacak.ortalama günde 2-3 saat diyelim. cmtesi pazar ise çalışmadığım için gündüz de açılacak. ortalama hafta sonu toplam 6-7 saat belki 10 saat izlenecek. Plazmada sürekli kalan bir logo kanal değişse bile kalıcı iz yapıyormuş. bunu çözen marka var mı varsa hangi lcd veya plazma?

Problem3) Işık yansıması en nefret ettiğim ve beni kıllandıran olay. yansıma yapmasın tepede salondaki o lüx lambalar yansa bile...!

Problem4) Elektrik tüketimi cok önemli değil.izleme saatlerime bakarsanız cok önemli değil cok sık kullanan biri olmadığımdan iş dolayısıyla. Fiyatta max 5 olsun. kredi kartıyla 12-24 takside girebilirim.

Problem5) İzleme mesafesi>> Az Önce Ölçtüm : TV konulan yer ile koltuk arası mesafe :4 metre...
50 inch almak istiyorum biraz büyük olsun. 50 inchte 4 metrede sorun yaşarmıyım?

KARAR>>>>
PLAZMAMI LCD Mİ BANA UYAR? MARKA MODEL TAVSİYENİZ? netten almayı düşünüyorum?

Kapalı devre yayını olan lojmanda plazma & LCD tercihi?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-