Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

|Başlık Sayısı :1981| Mesaj Sayısı:3050|

PortalAnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

"Hatayı takım yapıyor"

YazarMesaj
Mali090
Yardımcı Üye
ѕüρєя üує
Yardımcı Üyeѕüρєя üує
Mali090

Erkek Mesaj Sayısı : 364
İş/Hobiler : Spor
Lakap : Mali
<FONT color=red><B>Dikkat</FONT> : <div align="center"><span><marquee><font color="#00ccff"><strong>Dikkat: Turk Forumzen Bağımlılık Yapabilir !!</strong></font> </marquee></span></div>
<center><B><fieldset>Takım : "Hatayı takım yapıyor" Galata10
Ruh Hali : "Hatayı takım yapıyor" Asik10
<br><FONT color=FFA500><B>Başarı :
"Hatayı takım yapıyor" Left_bar_bleue40 / 10040 / 100"Hatayı takım yapıyor" Right_bar_bleue

<FONT color=#00ccff><B>Güçlülük</FO :
"Hatayı takım yapıyor" Left_bar_bleue24 / 10024 / 100"Hatayı takım yapıyor" Right_bar_bleue

<FONT color=#008000><B>Aktiflik</FO :
"Hatayı takım yapıyor" Left_bar_bleue0 / 1000 / 100"Hatayı takım yapıyor" Right_bar_bleue

<br><FONT color=#ffff33><B>İLETİ : Kişisel İletinizi Girin

"Hatayı takım yapıyor" Empty
MesajKonu: "Hatayı takım yapıyor"   "Hatayı takım yapıyor" Icon_minitimeSalı Şub. 26, 2008 6:53 am

"Hatayı takım yapıyor"

Son haftalarda hatalı goller yediği için eleştirilen Rüştü, “Hatayı bir kişi değil, tüm takım yapıyor” dedi. Beşiktaş’a gelirken Fenerbahçeli damgasını yiyeceğini bildiğini belirten tecrübeli eldiven, “Bazı Beşiktaşlılar Fenerbahçeli futbolcu istemiyoruz diyorlar. Ancak ben şu anda Beşiktaşlı Rüştü’yüm. Beşiktaş, zorlu bir dönemden geçiyor. Gerek taraftar, gerekse futbolcular her görevlerini yaparak Beşiktaş’ı daha iyi yerlere taşımalı. Ben, sözleşmeli futbolcusu olduğum Beşiktaş için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum” dedi.

"Hatayı takım yapıyor"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kurtar: "Yusuf oynamak istiyor"