Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

|Başlık Sayısı :1981| Mesaj Sayısı:3050|

PortalAnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

"40 puan alan ligde kalabilir"

YazarMesaj
Mali090
Yardımcı Üye
ѕüρєя üує
Yardımcı Üyeѕüρєя üує
Mali090

Erkek Mesaj Sayısı : 364
İş/Hobiler : Spor
Lakap : Mali
<FONT color=red><B>Dikkat</FONT> : <div align="center"><span><marquee><font color="#00ccff"><strong>Dikkat: Turk Forumzen Bağımlılık Yapabilir !!</strong></font> </marquee></span></div>
<center><B><fieldset>Takım : "40 puan alan ligde kalabilir" Galata10
Ruh Hali : "40 puan alan ligde kalabilir" Asik10
<br><FONT color=FFA500><B>Başarı :
"40 puan alan ligde kalabilir" Left_bar_bleue40 / 10040 / 100"40 puan alan ligde kalabilir" Right_bar_bleue

<FONT color=#00ccff><B>Güçlülük</FO :
"40 puan alan ligde kalabilir" Left_bar_bleue24 / 10024 / 100"40 puan alan ligde kalabilir" Right_bar_bleue

<FONT color=#008000><B>Aktiflik</FO :
"40 puan alan ligde kalabilir" Left_bar_bleue0 / 1000 / 100"40 puan alan ligde kalabilir" Right_bar_bleue

<br><FONT color=#ffff33><B>İLETİ : Kişisel İletinizi Girin

"40 puan alan ligde kalabilir" Empty
MesajKonu: "40 puan alan ligde kalabilir"   "40 puan alan ligde kalabilir" Icon_minitimePerş. Şub. 28, 2008 7:50 am

Vestel Manisaspor Kulübü Başkanı Kenan Yaralı, ''Bana göre 40 puan alan takımın ligde kalma şansı olacaktır'' dedi. Vestel Manisaspor Tarık Almış Spor Tesisleri'nde basın toplantısı düzenleyen Yaralı, yönetim kurulu üyeliklerinden istifa eden Arif Koşar, Semih Vardarer ve Mustafa Gürcan'dan boşalan yerlere yedek üyeler Muzaffer Çakmak, Nuri Yansiler ve Ali Gerdan'ın getirildiğini söyledi.

Deplasmanda 2-2 berabere kaldıkları Trabzonspor maçının ilk yarısında iyi bir oyun sergilediklerini anlatan Yaralı, ''İkinci yarıda aynı performansı gösteremedik. Hakem hataları da oldu. Futbolun içinde hakem hataları vardır. Ancak, bunlar bizim takıma daha sık rastlamaya başladı. Ne yapalım, kader diyeceğiz... Gerekli uyarıları Futbol Federasyonu ve Merkez Hakem Kurulu'na bizzat yaptım. Ben bu hataların taraflı olduğunu düşünmüyorum'' dedi.

-40 PUAN HEDEFİ-

Bundan sonra oynayacakları maçların hepsinin final niteliği taşıdığını belirten Yaralı, öncelikle İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçını kazanmaları gerektiğini kaydetti.
Yaralı, şöyle dedi: ''Bu hafta iki takım için de zor maç olacak. Kendi sahamızda puan kaybına tahammülümüz yok. Ligde kalma puanı 41 veya 42 olarak görülüyor ama bana göre 40 puan alan takımın bu ligde kalma şansı olacaktır. Biz Trabzonspor maçının ilk yarısındaki oyunumuzu her maçta oynayalım, inanıyorum kalan 11 maçın 11'ini de alırız.''

Yaralı teknik direktör değişikliğinin de takımın performansına olumlu yansıdığını kaydetti. Vestel Manisaspor'da kart cezalıları Burak ve Sinan, İstanbul Büyükşehir Belediye maçında oynayamayacak.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kurtar: "Yusuf oynamak istiyor"