Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

|Başlık Sayısı :1981| Mesaj Sayısı:3050|

PortalAnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Üyelerin mesajı veya forumdaki konular silindiğinde sayılar düşmesin

YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

Üyelerin mesajı veya forumdaki konular silindiğinde sayılar düşmesin Empty
MesajKonu: Üyelerin mesajı veya forumdaki konular silindiğinde sayılar düşmesin   Üyelerin mesajı veya forumdaki konular silindiğinde sayılar düşmesin Icon_minitimePaz Mart 02, 2008 3:55 pm

Aşağıda anlattığım uygulamayla Üyelerin mesajını ,mesaj yazdığı kutunun üstündeki sil butonuyla sildiğinizde mesaj sayısı düşmeyecek,ancak hızlı yönetim seçeneğiyle veya konuyu komple sildiğinizde düşecektir

Sources/RemoveTopic.php de bul

Kod:
// If the full topic was removed go back to the board.
   $full_topic = removeMessage($_REQUEST['msg']);

if (allowedTo('delete_any') && (!allowedTo('delete_own') || $poster != $ID_MEMBER))
      logAction('delete', array('topic' => $topic, 'subject' => $subject, 'member' => $starter));

if ($full_topic)
      redirectexit('board=' . $board . '.0');
   else
      redirectexit('topic=' . $topic . '.' . $_REQUEST['start']);
}
Değiştir

Kod:
// If the full topic was removed go back to the board.
   $full_topic = removeMessage($_REQUEST['msg'] , false );

if (allowedTo('delete_any') && (!allowedTo('delete_own') || $poster != $ID_MEMBER))
      logAction('delete', array('topic' => $topic, 'subject' => $subject, 'member' => $starter));

if ($full_topic)
      redirectexit('board=' . $board . '.0');
   else
      redirectexit('topic=' . $topic . '.' . $_REQUEST['start']);
}

EDIT://///////////////////////////////////////

az önce bir üye sormuştu ona cevap verdim,burayada yazıyorum.buradaki anlatımımla konular silindiğinde forumdaki konu sayısı ve konu içindeki mesaj sayıları düşmeyecek

Önce gir profiline ve bizim forumdaki gibi hızlı yönetim seçeneklerine ayarla yönetim araçlarını. sonra git gizli bir çöpkutusu oluştur üyelere görme izin verme. yannız kategoriyi açarken <Gönderilen Mesajları Say yazan yerdeki çentiği kaldır .yani çöpkutusu içindeki mesajlar sayılmasın. sonra konu listesine git ve silmek istediğin konuyu çöpkutusuna taşı.
bu sayede konu sayısı ve konu içindeki mesaj sayıları düşmeyecek.

Üyelerin mesajı veya forumdaki konular silindiğinde sayılar düşmesin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Forumdaki herhangi Bir mesaja Ses Eklemek