Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

|Başlık Sayısı :1981| Mesaj Sayısı:3050|

PortalAnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Arıca: "Beni fazla zorlamıyorlar"

YazarMesaj
Mali090
Yardımcı Üye
ѕüρєя üує
Yardımcı Üyeѕüρєя üує
Mali090

Erkek Mesaj Sayısı : 364
İş/Hobiler : Spor
Lakap : Mali
<FONT color=red><B>Dikkat</FONT> : <div align="center"><span><marquee><font color="#00ccff"><strong>Dikkat: Turk Forumzen Bağımlılık Yapabilir !!</strong></font> </marquee></span></div>
<center><B><fieldset>Takım : Arıca: "Beni fazla zorlamıyorlar" Galata10
Ruh Hali : Arıca: "Beni fazla zorlamıyorlar" Asik10
<br><FONT color=FFA500><B>Başarı :
Arıca: "Beni fazla zorlamıyorlar" Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Arıca: "Beni fazla zorlamıyorlar" Right_bar_bleue

<FONT color=#00ccff><B>Güçlülük</FO :
Arıca: "Beni fazla zorlamıyorlar" Left_bar_bleue24 / 10024 / 100Arıca: "Beni fazla zorlamıyorlar" Right_bar_bleue

<FONT color=#008000><B>Aktiflik</FO :
Arıca: "Beni fazla zorlamıyorlar" Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Arıca: "Beni fazla zorlamıyorlar" Right_bar_bleue

<br><FONT color=#ffff33><B>İLETİ : Kişisel İletinizi Girin

Arıca: "Beni fazla zorlamıyorlar" Empty
MesajKonu: Arıca: "Beni fazla zorlamıyorlar"   Arıca: "Beni fazla zorlamıyorlar" Icon_minitimeC.tesi Mart 01, 2008 3:03 am

Fortis Türkiye Kupası'nda Beşiktaş'ı eleyerek yarı finale yükselen Çaykur Rizespor'da Teknik Direktör Erdoğan Arıca, ligde bundan böyle iç-dış saha ayrımı yapmadan her maçı kazanmak için sahaya çıkacaklarını söyledi.

Erdoğan Arıca, Türkiye Kupası'nda yarı finale kalarak büyük moral kazandıklarını belirterek, "Bu oyuncular açısından büyük bir güvendir. Ancak unutulmasın ki bizim önemli müsabakamız Gençlerbirliği Oftaşpor karşılaşmasıdır" dedi. Kupadan sonra ligde de başarılı olmak zorunda olduklarının altını çizen Arıca, "Oyuncularım bunun bilincindeler. Bu bize gerginlik ve stres değil iş bilinci şeklinde yansımalıdır. Çünkü böyle olmasını istiyorum. Oftaş maçını kazanıp rahatlayacağız ve daha sonraki maçlarımızda daha iyi futbol oynamak istiyoruz. Bunu da yapmak zorundayız"dedi.

Takımda iyiye doğru bir gidiş olduğunu ancak futbolcuların henüz istediği düzeye gelmediğinin altını çizen Arıca, "Futbolcularım topun olduğu bölgede alan daraltmayı çok iyi yapıyor. Ama direnç düştüğü zaman hatalar oluyor. Fiziksel olarak mükemmel değiliz. Önümüzde çok önemli maçlar var. Bununla da iç ve dış saha ayımı yapmıyorum. İyi oluktan sonra kazanırsın veya kaybetmezsiniz. Beni mutlu eden futbolcularım oyun planına ve sisteme uymaya çalışıyorlar. Beni çok fazla zorlamıyorlar. Zaten sisteme uycaklar oynayacak, uymayanlar oynamayacak. Bunu yapmak zorundayız. Kazanmadıktan sonra zoru kolayı yok" diye konuştu.

Takım olarak henüz istenilen dirençte olmadıklarını da ifade eden Erdoğan Arıca, "Beşiktaş maçın son 15 dakikasında baskı yaptı. Şişirme ve uzun toplarla kalemize geldi. İstenilen dirençte sakin olabilsek o topları uzaklaştırırdık. Rizespor olarak bizim ilk tercihimiz ligdir. Öncelikle ligi düşündüğümüzden şu an kupayı düşünecek durumda değiliz. Dağılmadan lige konsantre olmak zorundayız. İkinci yarıdaki ilk puanımızı Sivasspor'dan aldık. Hem bu hem de kupada yarı finale kalmanın güveniyle Oftaşspor'u mağlup edip çıkışa geçeceğiz. Bu önemli maçta taraftarımızın desteğini bekliyoruz" dedi.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "40 puan alan ligde kalabilir"
» Kurtar: "Yusuf oynamak istiyor"